Gane Krupa

posiadał polskie korzenie. Jego ojciec - Bartłomiej był emigrantem z Polski. Matką Gene była urodzona w Pensylwanii Anna Oslowki, której rodzice także byli Polakami. (więcej)

Nie tylko na perkusji

Steward świetnie radzi sobie także z gitarą i instrumentami klawiszowymi. Jest także doskonałym kompozytorem i aranżerem oraz cenionym twórcą muzyki filmowej. Copeland stworzył ścieżkę dźwiękową między innymi do takich filmów jak: Wall Street, Simpatico, Nieśmiertelny 2, Nic nie widziałem, nic nie słyszałem i Babilon 5. (więcej)

Niezwykle naturalne

brzmienie zestawu perkusyjnego Yamaha DTXPRESS IV sprawia, że co raz częściej sięgają po niego muzycy grający wcześniej jedynie na analogowych zestawach. Sprawdza się on znakomicie także jako narzędzie pracy studyjnej. (więcej)

Yamaha Stage Custom

to najbardziej rozpoznawalna seria zestawów perkusyjnych firmy Yamaha. Model Stage Custom doceniło wielu największych perkusistów na świecie. (więcej)

Tagi

  • Dirik Verbeuren
  • Perkusista
  • Warsztaty
  • Perkusja
  • Bębny
  • Muzyk
  • Instrumenty perkusyjne
  • Muzyka
  • Sklep muzyczny

Warsztaty perkusyjne z udziałem Dirka Verbeurena

Dla belgijskiego heavy metalowego perkusisty tegoroczny wrzesień stanie pod hasłem wielokrotnego pobytu w Polsce. Urodzony w roku 1975 w Wilkrijp Dirk Verbeuren odwiedzi pięć polskich miast w ramach warsztatów "Meinl&Tama Workship".

Na codzień artysta poświęca się pracy w szwedzkim zespole death metalowym Soilwork oraz we francuskim Scarve. Przez lata pracował jako muzyk sesyjny dla takich zespołów i artystów jak Manu Livertout, Lyzanxia, Fredik Thordendal, 7th Circle, czy Headline. W ostatnim czasie nagrał wraz z Soilwork album "The Panic Broadcast", a utwory z krążka z pewnością zaprezentuje podczas pobytu we Wrocławiu, Sopocie, Warszawie, Bielsko-Białej oraz w Gliwicach, gdzie pojawi się na festiwalu Drum Fest 2012.

24 września 2012 perkusista zagości we wrocławskim muzycznym.pl przy ul. Armii Krajowej 5. Organizatorem wydarzenia, które rozpocznie jesienną przygodę Verbeurena na polskiej scenie będzie Marek Ostrowski. Zanim Dirk ruszy w dalszą trasę, zwiedzając kolejne miasta, stanowiące wizytówkę Polski, odegra fragmenty najnowszego albumu Soilwork, zdradzi tajniki pracy perkusisty oraz da wskazówki techniczne dla początkujących artystów.

Z pewnością każdy przybyły do wrocławskiego salonu muzycznego na Workshop Tour 2012 Verbeurena wyjdzie z niego bogatszy o serię wrażeń oraz informacji, jakimi Belg podzieli się z publicznością.

Wszystkich zainteresowanych pasjonatów perkusji zapraszamy do sklepu muzycznego przy ul. Armii Krajowej o 17:00 24 września!

Komentarze

Alex
2012-09-24 19:54:46

Byłem dzisiaj ale czad!!! Wielkie dzięki muzyczny.pl za tą prezentację...

Anonim
2012-08-22 10:18:49

Ten gość jest niesamowity! Jestem z Wrocławia i na 100% będę u Ostrowskiego. Zapraszam wszystkich

Alex
2012-08-20 19:07:36

Super!!! Na 100% będę tam.